Trzy samochody osobowe zderzyły się na ulicy Partyzantów w Busku, na wyjeździe z miasta w kierunku Stopnicy, w sobotę 23 czerwca około godziny 22.
Według pierwszych ustaleń policyjnych, prowadzonych na miejscu zdarzenia przez funkcjonariuszy drogówki z KP Busko, kobieta kierująca Oplem Vectrą jadąca z kierunku od Broniny, skręcając z drogi krajowej 73 w lewo w ul. Partyzantów, zderzyła się z Volkswagenem Polo poruszającym się po drodze 73 w przeciwną stronę. Vectra wpadła potem na Fiata Seicento wyjeżdżającego z Buska do Stopnicy. Kierujący wszystkich trzech pojazdów byli trzeźwi. Do szpitala trafili dwaj pasażerowie Volkswagena.
W akcji zabezpieczającej zdarzenie i usuwaniu jego skutków brał udział zastęp strażaków z JRG Busko.
/Robert Gwóźdź/