Zderzenie trzech pojazdów w Busku.
2012-06-25 10:29:49

Trzy samochody osobowe zderzyły się na ulicy Partyzantów w Busku, na wyjeździe z miasta w kierunku Stopnicy, w sobotę 23 czerwca około godziny 22.


Według pierwszych ustaleń policyjnych, prowadzonych na miejscu zdarzenia przez funkcjonariuszy drogówki z KP Busko, kobieta kierująca Oplem Vectrą jadąca z kierunku od Broniny, skręcając z drogi krajowej 73 w lewo w ul. Partyzantów, zderzyła się z Volkswagenem Polo poruszającym się po drodze 73 w przeciwną stronę. Vectra wpadła potem na Fiata Seicento wyjeżdżającego z Buska do Stopnicy. Kierujący wszystkich trzech pojazdów byli trzeźwi. Do szpitala trafili dwaj pasażerowie Volkswagena.

kolizja001.jpg 

kolizja002.jpg 

kolizja003.jpg 

kolizja004.jpg 

kolizja005.jpg 

W akcji zabezpieczającej zdarzenie i usuwaniu jego skutków brał udział zastęp strażaków z JRG Busko.

 

/Robert Gwóźdź/










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11912