Potrzebna jest krew dla 15 letniego Nikodema, który uległ wypadkowi. Nikodem w stanie śpiączki farmakologicznej przebywa w szpitalu Kielcach na ul. Langiewicza.
W przyszły piątek 29.06.2012r. odbędzie się zbiórka krwi.
Każdego, kto może pomóc oddając krew (ukończone 18 lat i >50kg), prosimy o zgłoszenie się do centrum krwiodawstwa w Busku-Zdroju, ul. Bohaterów Warszawy 67.
Przy rejestracji proszę poinformować że krew oddawana jest dla Nikodema Krawca.