Pożegnanie klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej przy SOSW dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku-Zdroju.
2012-06-23 16:25:01

15 czerwca 2012 r. uczniowie trzeciej klasy ZSZ po raz ostatni przekroczyli progi naszej szkoły. Na ich pożegnanie odbyła się uroczysta akademia. Część oficjalną rozpoczęła Pani Dyrektor Grażyna Grochowska, która podziękowała absolwentom za ich trzyletnią obecność, osiągnięcia i pracę na rzecz Ośrodka.


Życzyła im wiele szczęścia podczas egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Wyróżniającym się uczniom wręczyła pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Najlepszą uczennicą okazała się Jolanta Mazur, która otrzymała świadectwo „z paskiem”. Za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie otrzymała Nagrodę Starosty w postaci pięknej książki. Jola przez trzy lata pełniła funkcję redaktora naczelnego kwartalnika „Z Górki”. Za swą pracę otrzymała również nagrody i podziękowania.

sosw_zakonczenie001.jpg 

sosw_zakonczenie002.jpg 

sosw_zakonczenie003.jpg 

sosw_zakonczenie004.jpg 

 sosw_zakonczenie005.jpg

 

Uczniowie: Dominika Kowalska, Łukasz Strojny, Michał Dziadek i Dawid Rusiecki z rąk Pani Dyrektor otrzymali nagrody książkowe.

Za trud wychowania i nauczania wszystkim pedagogom podziękowała Jolanta Mazur.

Po części oficjalnej zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia.

 

sosw001.JPG

sosw002_1.jpg




Więcej na: www.sosw.busko.pl

 






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11894