Teatralne powitanie lata.
2012-06-18 12:06:27

Z okazji rozpoczęcia astronomicznego lata Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza 22 czerwca 2012 r. o godzinie 21.30 na osiągający sukcesy frekwencyjne spektakl „Noc Kupały” teatru nieWielkiego prowadzonego w BSCK przez Zdzisława Skoczylasa.

Przedstawienie odbędzie się przy oczkach wodnych w nowym parku zdrojowym w pobliżu sanatorium „Włókniarz”.

 teatralne_powitanie_lata.jpg


Zapraszamy, wstęp wolny. 

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11888