Nabór do nowo utworzonej Szkoły Muzycznej I stopnia w Busku-Zdroju.
2012-06-12 11:07:32

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój ogłasza nabór do nowo utworzonej Szkoły Muzycznej I stopnia w Busku -Zdroju, która rozpocznie działalność z dniem 1 września 2012 r. Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 5 -16 lat.

W pierwszym roku działalności szkoły otwarte zostaną klasy: skrzypiec, fortepianu, perkusji, klarnetu, saksofonu, trąbki, gitary.

Wnioski o przyjęcie do szkoły należy składać w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju (pokój nr 3) w terminie do dnia 20 czerwca 2012 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 41 370 52 82. Wzory wniosków oraz regulamin rekrutacji dostępne są na stronie internetowej Urzędu: www. busko.pl i www.umig.busko.pl. Formularze wniosków oraz dodatkowe informacje można również uzyskać w Dziale Artystyczno – Muzycznym Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w Busku – Zdroju, tel. 41 378 23 19 w. 27. Składanie wniosków dotyczy również osób uczęszczających dotychczas na lekcje muzyki w BSCK.







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11866