Otwarte Zawody Spławikowe dla młodzieży do lat 18 „Przywitanie Lata”.
2012-06-11 16:51:03

Starosta Buski, Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Busku-Zdroju mają zaszczyt zaprosić na Otwarte Zawody Spławikowe dla młodzieży do lat 18 „Przywitanie Lata”.

Konkurs odbędzie się w dniu 16 czerwca 2012r (sobota) w godzinach 8.00 - 13.00 na zbiorniku „Łowiska” w Busku- Zdroju. Nie wymagane jest posiadanie legitymacji wędkarskiej. Po zawodach poczęstunek, ognisko z pieczeniem kiełbaski.

przywitanie_lata.jpg 


Program zawodów:
Od godz. 8.00 – przyjmowanie zgłoszeń zawodników,
godz. 8.30 - uroczyste otwarcie zawodów,
godz. 8.35 - losowanie stanowisk,
godz. 9.30 - 11.30 – zawody,
godz. 12.15 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród oraz ognisko

Zapisy w sklepie wędkarskim ul. Kościuszki 30 (przy światłach) do 15 czerwca.

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11864