Audi A4 uderzyło w przepust.
2012-06-09 10:55:21
Do wypadku doszło dziś 9 czerwca przed godziną piątą rano (zgłoszenie do PSK Busko dotarło o godzinie 4.40) w miejscowości Kameduły. Osobowe Audi A4 wypadło z drogi, uderzyło w betonowy mostek urywając prawe przednie koło wraz z zawieszeniem i powrotem znalazło się na drodze.



Kierujący pojazdem mężczyzna po opatrzeniu na miejscu został zabrany do szpitala. Przyczyny tego zdarzenia ustala policja, w akcji ratunkowej i usuwania skutków wypadku brał udział zastęp z JRG Busko. /Robert Gwóźdź/
|