W niedzielę mecz z Piastem Stopnica.
2012-05-25 10:32:04

Już w najbliższą niedzielę tj. 27 maja na stadionie w Busku-Zdroju zostanie rozegrany mecz 28 kolejki świętokrzyskiej klasy okręgowej pomiędzy MKS Busko-Zdrój a Piastem Stopnica. Spotkanie to może zadecydować o awansie buskiego klubu do IV ligi. Podopiecznym Sławomira Grzesika do awansu wystarczy tylko remis.

Początek spotkania o godzinie 17.

mks_piast_plakat.jpg 

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11806