Buscy policjanci zatrzymali 41-latka, którego podejrzewają o kradzieży metalowych przedmiotów. Za takie przestępstwo może grozić kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.
Wczoraj policjanci otrzymali sygnał o kradzieży metalowych elementów. Stróże prawa ustalili, że znajdowały się one na terenie nowo budowanego budynku w Busku-Zdroju. Wartość skradzionych prętów pokrzywdzony określił na kwotę około 400 złotych.
Skrupulatna praca buskich kryminalnych krótko od zgłoszenia pozwoliła ustalić sprawcę tego przestępstwa. Okazał się nim 41-letni mężczyzna nie posiadający stałego miejsca zamieszkania. Został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Stróże prawa odzyskali też skradzione mienie, które zostało przekazane właścicielowi.
Teraz zatrzymanemu mężczyźnie może grozić kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.
Źródło: www.busko-zdroj.swietokrzyska.policja.gov.pl