Będzie nowe oświetlenie.
2012-04-28 13:32:49

Trwają prace nad przygotowaniem dokumentacji projektowej nowego oświetlenia w sołectwach. Powstanie ono na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 73 z drogą powiatową Borzykowa - Słabkowice - Skorzów oraz przy przystankach autobusowych znajdujących się przy tej drodze.

Bezpieczniejsze stanie się również skrzyżowanie w centrum Olganowa - przy stacji transformatorowej Olganów. W sołectwie oświetlony zostanie też odcinek drogi od skrzyżowania do świetlicy.

Na odcinkach dróg: z miejscowości Widuchowa w stronę Kotek, części gminnej drogi nr 223 w Bilczowie, drogi nr 51 w miejscowości Budzyń i w Żernikach Górnych również przewidziano montaż słupów oświetleniowych.

Źródło: busko.pl




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11719