Zginął na służbie.
2012-04-25 21:44:07

Jadący alarmowo dziś (25.04 przed godziną 17)na pomoc OSP Pacanów do palących się traw w Zołczy wóz bojowy z OSP Oblekoń gm. Pacanów z niewiadomych na razie przyczyn rozbił się na ogrodzeniu posesji.



Kierujący pojazdem 60-letni strażak, kierowca w tej jednostce doznał poważnych obrażeń i mimo trwającej intensywnej akcji reanimacyjnej prowadzonej przez załogę karetki pogotowia, strażaków z PSP i OSP mężczyzna zmarł.

oblekon001.jpg 

oblekon002.jpg 

oblekon003.jpg 

Odszedł w tragicznych okolicznościach na służbie strażak-ochotnik – pochylmy głowy nad tą ofiarą życia dla ratowania innych.








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11708