Profilaktyka zdrowotna w ramach X Festiwalu Zdrowia w Busku-Zdroju.
2012-04-16 10:05:00

Zarząd Powiatu w Busku-Zdroju zaprasza w dniu 17 kwietnia 2012 roku na FORUM ZDROWIA z okazji Światowego Dnia Zdrowia. Konferencja organizowana jest w ramach X Festiwalu Zdrowia i odbędzie się w sali kinowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w Busku-Zdroju przy ul. Mickiewicza 22 w godz. od 11.00 do 13.30.

Głównymi odbiorcami działań prozdrowotnych są uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, nauczyciele i pedagodzy szkolni.

Prezentacje tegorocznego Forum obejmą problematykę związaną min. z wpływem zmian klimatu na środowisko, gospodarkę i społeczeństwo, poruszą temat związany z badaniami profilaktycznymi, transplantacją narządów oraz bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

W naszym programie udział wezmą również uczniowie, którzy zaprezentują się podczas występów taneczno-muzycznych.

profilaktyka_program.jpg
Kliknij aby powiększyć program

 

profilaktyka_sponsorzy.jpg
Kliknij aby powiększyć

 

starostwo_logo_podpis.jpg


 
 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11665