Zderzenie dwóch pojazdów w miejscowości Wełecz.
2012-04-13 11:49:22

Zgłoszenie o wypadku w miejscowości Wełecz gm. Busko-Zdrój na Powiatowe Stanowisko Kierowania w Busku-Zdroju wpłynęło w dniu 12.04.2012 r. o godzinie 17.43.


Do zdarzenia zostały zadysponowane dwa samochody pożarnicze.

Po przyjeździe stwierdzono, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów VW Sharana i Opla Merivy. Samochód Opel Meriva tarasował jeden pas ruchu a VW Sharan znajdowała się w pobliskim rowie na dachu.

welecz_wypadek001.jpg 

welecz_wypadek005.jpg 

welecz_wypadek002.jpg 

welecz_wypadek003.jpg 

welecz_wypadek004.jpg 

Osoby podróżujące pojazdami opuściły je o własnych siłach. Dwie osoby z VW Sharana zostały przekazane zespołowi ratownictwa medycznego który po przebadaniu poszkodowanych zabrał jedną z nich do szpitala.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów i usunięciu nieczystości powypadkowych. Ustalenie co do przyczyny wypadku prowadzi policja. 

 

 







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11656