Wywrotka Forda w Grotnikach.
2012-04-11 12:41:11

Zgłoszenie o wypadku w miejscowości Grotniki Małe gm. Nowy Korczyn na Powiatowe Stanowisko Kierowania w Busku-Zdroju wpłynęło we wtorek wieczorem 10 kwietnia o godzinie 21.00. Doszło tu do wywrócenia się samochodu osobowego Ford Puma, który z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi.


Pojazdem podróżowało cztery osoby z których trzy opuściły pojazd o własnych siłach jedna została zakleszczona w pojeździe. Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego musieli ciąć karoserię aby wydostać poszkodowanego.

wypadek_grotniki001.jpg 

wypadek_grotniki002.jpg 

wypadek_grotniki003.jpg 

Lekarz pogotowia po przebadaniu i udzieleniu na miejscu pomocy medycznej podjął decyzję o zabraniu wszystkich do szpitala. Ustalenie co do przyczyny wypadku prowadzi policja. 

 /Robert Gwóźdź/

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11650