Gala stypendystów.
2012-04-11 11:35:47

Dwudziestu czterech uczniów z Kurzelowa, Konieczna, Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 oraz Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie odebrało stypendia Burmistrza. Bartłomiej Dorywalski złożył gratulacje gimnazjalistom. – Patrząc na wasze wyniki w nauce jestem spokojny o przyszłość miasta – powiedział burmistrz Dorywalski.

 wloszczowa_gala_stypendystow001.jpg

wloszczowa_gala_stypendystow002.jpg 

Każda ze szkół przygotowała prezentację i krótki program artystyczny. 2 kwietnia mija 7 rocznica śmierci bł. Jana Pawła II, Papieża, który tak bardzo kochał młodzież. Włoszczowscy gimnazjaliści z ZPO nr 2 odwdzięczyli się Papieżowi montażem słowno-muzycznym. Spektakl będą mogli też obejrzeć mieszkańcy Włoszczowy.

Źródło: www.gmina-wloszczowa.pl

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11645