II Młodzieżowa Sesja Rady Miejskiej.
2012-04-11 11:25:03

Na swojej drugiej sesji 3 kwietnia br. Zebrała się Młodzieżowa Rada Miejska. Najmłodsi rajcy obradowali na temat działalności kulturalnej. Zapoznali się z informacją, dotyczącą pracy Domu Kultury oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji. Padło wiele propozycji organizacji wypoczynku wakacyjnego.








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11644