Pińczów w Zimowych Igrzyskach LZS.
2012-04-06 15:10:50

W marcu 2012r odbyły się w Fałkowie ( powiat konecki) Wojewódzkie Zimowe Igrzyska Zrzeszenia LZS województwa świętokrzyskiego.Po kilkuletniej przerwie w igrzyskach wzięła udział kilkunastoosobowa reprezentacja z Pińczowa w tenisie stołowym i warcabach.

Wyniki:


Warcaby 100-polowe:

1. Andrzej Sieczka (Grom Skarżysko Kościelne),

2. Jarosław Żwirko (LZS Pińczów),

3. Wojciech Bomba (LZS Czarnocin)

6. Marek Krzak (LZS Pińczów)

 

pinczow_szachy.JPG


                                             
W punktacji gmin i powiatów Pińczów zajął 6 miejsce.

Podczas Igrzysk rozegrany został także Finał Wojewódzkiej Ligi w Piłce Siatkowej kobiet i mężczyzn, w którym zwycięstwo odnieśli reprezentanci naszego miasta.


Wyniki piłki siatkowej mężczyzn:


1. ”Rewir”Pińczów

2. ULKS Budkom Oleśnica,

3. LZS Skarżysko Kościelne.

Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w sporcie złożył sportowcom Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak.

pinczow_com_pl.jpg


 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11628