W marcu 2012r odbyły się w Fałkowie ( powiat konecki) Wojewódzkie Zimowe Igrzyska Zrzeszenia LZS województwa świętokrzyskiego.Po kilkuletniej przerwie w igrzyskach wzięła udział kilkunastoosobowa reprezentacja z Pińczowa w tenisie stołowym i warcabach.
Wyniki:
Warcaby 100-polowe:
1. Andrzej Sieczka (Grom Skarżysko Kościelne),
2. Jarosław Żwirko (LZS Pińczów),
3. Wojciech Bomba (LZS Czarnocin)
6. Marek Krzak (LZS Pińczów)
W punktacji gmin i powiatów Pińczów zajął 6 miejsce.
Podczas Igrzysk rozegrany został także Finał Wojewódzkiej Ligi w Piłce Siatkowej kobiet i mężczyzn, w którym zwycięstwo odnieśli reprezentanci naszego miasta.
Wyniki piłki siatkowej mężczyzn:
1. ”Rewir”Pińczów
2. ULKS Budkom Oleśnica,
3. LZS Skarżysko Kościelne.
Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w sporcie złożył sportowcom Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak.
