Koziołek na Piłkarskich Mistrzostwach Europy.
2012-04-06 11:11:41
Mimo swojego już słusznego wieku nasz Koziołek Matołek w dalszym ciągu jest zapalonym podróżnikiem. W swojej kolejnej wyprawie w styczniu br. zawitał do Serbii gdzie żywiołowo dopingował piłkarską reprezentację Polski pod wodzą Bogdana Wenty podczas Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej mężczyzn 2012.
Czuł się pewnie mając obok siebie krajana z Pacanowa, też zaciekłego kibica handbalu Alfreda Kałuckiego i jego kolegów a piłkarze przyjaznymi gestami witali swoich wiernych fanów z Polski, którzy za reprezentacją pojechali aż na Bałkany z naszym przesympatycznym capem na czele. 
Robert Gwóźdź
|