W dniu 18.03.2012 w hali sportowej PMOS Busko-Zdrój odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Buskiego. Do turnieju zgłosiło się 70 zawodników w czterech kategoriach wiekowych.
Szkoły podstawowe:
1. Mazur Maria - Sułkowice
2. Żyła Paulina - Rataje Słupskie
3. Warzecha Agnieszka - Rataje Słupskie
1. Cezary Piotr - Nowy Korczyn
2. Sowula Dominik - Kików
3. Żmija Patryk - Magierów
Szkoły gimnazjalne:
1. Grzyb Katarzyna - Rataje Słupskie
2. Klimczak Marta - Rataje Słupskie
3. Krawczyk Sylwia - Rataje Słupskie
1. Wojtasik Karol - Piaski
2. Kseń Kamil - Rataje Słupskie
3. Tomalski Konrad - Rataje Słupskie
Szkoły ponadgimnazjalne:
1. Zając Ilona - Rataje Słupskie
2. Porzucek Małgorzata - OSW Busko-Zdrój
3. Jaśkiewicz Karolina - Nowy Korczyn
1. Papaj Piotr - Szydłów
2. Kseń Wojciech - Rataje Słupskie
3. Wójcik Sylwester - Rataje Słupskie
Kategoria Open:
1. Sikora Fabian - Jarząbki
2. Bryła Janusz - Busko-Zdrój
3. Żelazny Roman Mirosław - Busko-Zdrój