Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Buskiego.
2012-04-04 14:20:28

W dniu 18.03.2012 w hali sportowej PMOS Busko-Zdrój odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Buskiego. Do turnieju zgłosiło się 70 zawodników w czterech kategoriach wiekowych.


Szkoły podstawowe:
 
1. Mazur Maria - Sułkowice
2. Żyła Paulina - Rataje Słupskie
3. Warzecha Agnieszka - Rataje Słupskie
 
1. Cezary Piotr - Nowy Korczyn
2. Sowula Dominik - Kików
3. Żmija Patryk - Magierów
 
Szkoły gimnazjalne:
 
1. Grzyb Katarzyna - Rataje Słupskie
2. Klimczak Marta - Rataje Słupskie
3. Krawczyk Sylwia - Rataje Słupskie
 
1. Wojtasik Karol - Piaski
2. Kseń Kamil - Rataje Słupskie
3. Tomalski Konrad - Rataje Słupskie

turniej_tenisa_stolowego001.jpg

turniej_tenisa_stolowego002.jpg

turniej_tenisa_stolowego003.jpg

turniej_tenisa_stolowego004.jpg


 
Szkoły ponadgimnazjalne:
 
1. Zając Ilona - Rataje Słupskie
2. Porzucek Małgorzata - OSW Busko-Zdrój
3. Jaśkiewicz Karolina - Nowy Korczyn
 
1. Papaj Piotr - Szydłów
2. Kseń Wojciech - Rataje Słupskie
3. Wójcik Sylwester - Rataje Słupskie
 
Kategoria Open:
 
1. Sikora Fabian - Jarząbki
2. Bryła Janusz - Busko-Zdrój
3. Żelazny Roman Mirosław - Busko-Zdrój

 



 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11593