Uczniowski Klub Sportowy Jedynka otrzymał gratulacje od Rady Miasta. (video)
2012-03-31 12:49:40

Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka" działający przy Samorządowym Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju awansował do I Polskiej Ligi Futsalu. Podczas czwartkowej sesji gratulacje trenerowi Lechowi Malczewskiemu oraz przedstawicielom drużyny złożyli: burmistrz Waldemar Sikora, zastępca Henryk Radosz, a w imieniu buskich rajców przewodnicząca Rady Miejskiej Justyna Nurek.


 

jedynka_u_burmistrza.jpg

- Gratuluję sukcesu! Awans do I Polskiej Ligi Futsalu to duże osiągnięcie. Jesteście dumą Buska-Zdroju, co więcej, doskonale promujecie miasto i gminę, za co serdecznie wam dziękujemy – powiedział burmistrz, życząc drużynie dalszych sportowych sukcesów.

Źródło: busko.pl

Zobacz video: 

jedynka_u_burmistrza002.jpg
Kliknij i oglądaj

 

Czytaj również: UKS Jedynka Busko trenera Lecha Malczewskiego w I lidze futsalu!







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11580