Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka" działający przy Samorządowym Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju awansował do I Polskiej Ligi Futsalu. Podczas czwartkowej sesji gratulacje trenerowi Lechowi Malczewskiemu oraz przedstawicielom drużyny złożyli: burmistrz Waldemar Sikora, zastępca Henryk Radosz, a w imieniu buskich rajców przewodnicząca Rady Miejskiej Justyna Nurek.
- Gratuluję sukcesu! Awans do I Polskiej Ligi Futsalu to duże osiągnięcie. Jesteście dumą Buska-Zdroju, co więcej, doskonale promujecie miasto i gminę, za co serdecznie wam dziękujemy – powiedział burmistrz, życząc drużynie dalszych sportowych sukcesów.
Źródło: busko.pl
Zobacz video:

Kliknij i oglądaj
Czytaj również: UKS Jedynka Busko trenera Lecha Malczewskiego w I lidze futsalu!