Zaproszenie na Festiwal Smaków.
2012-03-29 07:46:02

W niedzielę, 1 kwietnia 2012r. w godz.10:00-14:00 w holu Buskiego Samorządowego Centrum Kultury odbędzie się "Festiwal Smaków" i wystawa Palm Wielkanocnych.


Festiwal_smakow2.jpg

Festiwal_smakow1.jpg

 

 








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11560