Ach, co to była za gra!
2012-03-26 08:36:41

W piękną słoneczną sobotę 24 marca br. w sali gimnastycznej w Solcu-Zdroju odbył się III Międzyzakładowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy pod hasłem „Powitaj wiosnę na sportowo”. W szranki stanęło sześć zakładów pracy.


Zgodnie z przeprowadzonym wcześniej losowaniem ustalono następujące pary przeciwników:



1. Urząd  Gminy kontra szeroko rozumiana  „Oświata”
2. Gminne Centrum Kultury  kontra Firma „Demarol”
3. Urząd Gminy kontra  „Malinowy Zdrój”
4. GCK  kontra  Dom Pomocy Społecznej w Zborowie
5. „Oświata” kontra „Malinowy Zdrój”
6. „Demarol” kontra DPS Zborów



Walka była zacięta, zawodnicy, wśród których niejednokrotnie  prym wiedli szefowie poszczególnych zakładów, dawali z siebie wszystko. Ale jak na zawody przystało I miejsce może być tylko jedno. W tym roku zdobyła je drużyna „Malinowego Zdroju”.


Następni w kolejności byli:
Dom Pomocy Społecznej Zborów, „Oświata”, „Demarol”, Urząd Gminy, GCK.

Bez względu jednak na wynik rozgrywek wszyscy mogą się czuć zwycięzcami. Wszak nie mieliśmy do czynienia z zawodowcami, ale ludźmi, którzy niejednokrotnie na przekór własnym ograniczeniom wiekowym, wagowym i  kondycyjnym stanęli na boisku, aby wspólnie radośnie i czynnie spędzić ten sobotni dzień.

Skądinąd wiem, że już drużyny obiecują sobie rewanż w przyszłym roku, zarzekając się przy tym pilnie trenować przez cały rok.


(bs)


siatka_2012_1.JPG


siatka_2012_1_1.JPG


siatka_2012_2_1.JPG


siatka_2012_3_1.JPG


siatka_2012_4.JPG

 

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11553