POWIATOWY TURNIEJ O PUCHAR STAROSTY BUSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM
2012-03-26 07:14:55

18 marca 2012 roku w Hali Sportowej w Busku Zdroju odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Buskiego. W zawodach tych wystartowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 2 w Rataj Słupskich. Uczniowie nasi bardzo dobrze zaprezentowali się w tym turnieju zdobywając większość pucharów, które były do zdobycia.


 Rataje_ten1.jpg

Rataje_ten2.jpg 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ
DZIEWCZĘTA
II miejsce – Żyła Paulina
II miejsce – Warzecha Agnieszka

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2
DZIEWCZĘTA
I miejsce –  Grzyb Katarzyna
II miejsce – Klimczak Marta
III miejsce – Krawczyk Sylwia
CHŁOPCY
II miejsce –  Kseń Kamil
III miejsce – Tomalski Konrad

W zawodach startowali również byli uczniowie naszego Gimnazjum zajmując czołowe lokaty w swoich kategoriach wiekowych.

KATEGORIA SZKÓŁ ŚREDNICH 
DZIEWCZĘTA
I miejsce – Zając Ilona

KATEGORIA SZKÓŁ ŚREDNICH
CHŁOPCY
II miejsce – Kseń Kamil

Rataje_ten3.jpg

 Rataje_ten5.jpg

Rataje_ten6.jpg

Rataje_ten7.jpg
Gratulacje !







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11551