POWIATOWY TURNIEJ O PUCHAR STAROSTY BUSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM
2012-03-26 07:14:55
18 marca 2012 roku w Hali Sportowej w Busku Zdroju odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Buskiego. W zawodach tych wystartowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 2 w Rataj Słupskich. Uczniowie nasi bardzo dobrze zaprezentowali się w tym turnieju zdobywając większość pucharów, które były do zdobycia.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ DZIEWCZĘTA II miejsce – Żyła Paulina II miejsce – Warzecha Agnieszka
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2 DZIEWCZĘTA I miejsce – Grzyb Katarzyna II miejsce – Klimczak Marta III miejsce – Krawczyk Sylwia CHŁOPCY II miejsce – Kseń Kamil III miejsce – Tomalski Konrad
W zawodach startowali również byli uczniowie naszego Gimnazjum zajmując czołowe lokaty w swoich kategoriach wiekowych.
KATEGORIA SZKÓŁ ŚREDNICH DZIEWCZĘTA I miejsce – Zając Ilona
KATEGORIA SZKÓŁ ŚREDNICH CHŁOPCY II miejsce – Kseń Kamil
|