Pacanów otrzymał licencję UEFA na strefę kibiców! 2012-03-25 08:06:28
Pacanów otrzymał licencję UEFA na strefę kibiców!
Gmina Pacanów po kilku miesiącach starań otrzymała licencję Europejskiej Federacji Piłkarskiej na publiczną transmisję ze zmagań w ramach „EURO 2012” w tzw. strefie kibica!
Oznacza to, że w czerwcu br.
sympatycy piłki nożnej i kibice narodowej reprezentacji będą mogli w
dużej grupie obserwować mecze kadry Franciszka Smudy na dużym telebimie i
tworzyć niezapomnianą atmosferę. Wójt gminy Wiesław Skop – pomysłodawca
tego przedsięwzięcia i wielki sympatyk piłki nożnej już dziś serdecznie
zaprasza kibiców z terenu Gminy Pacanów i gmin ościennych na pierwszą
transmisję 8 czerwca br. o godz. 18:00 do rynku Pacanowa.
Wstęp jest bezpłatny, jednak kibice powinni zaopatrzyć się w stosowne akcesoria (czapeczki, szaliki, koszulki, trąbki itp.).
Mile
widziane będą zgłoszenia grupowe np. z klubów sportowych, szkół
średnich czy zakładów pracy. Zgłoszenia te należy złożyć w sekretariacie
Urzędu Gminy Pacanów (ul. Rynek 15) w terminie do 15 maja 2012r.
Ze względu na limitowaną przez UEFA liczbę uczestników, decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Przed
transmisją i w przerwie meczu będą realizowane ciekawe konkursy, pokazy
i mini koncerty. O szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco!
Telefon kontaktowy: 602 291 552
Serwis informacyjny UG
|
|
|