Wręczono Statuetki Przyjaciel Szkoły.
2012-03-23 14:22:37

W dniu 17 marca, w Szkole Muzycznej I stopnia w Pińczowie odbyło się uroczyste wręczenie Statuetek Przyjaciel Szkoły.Uroczystość uświetnił koncert uczniów i grona pedagogicznego szkoły.


Za zaangażowanie w sprawy szkoły, wsparcie i pomoc finansową, statuetki Przyjaciel Szkoły otrzymali:
  • Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak,
  • Wicestarosta Marek Omasta
  • Poseł Konstanty Miodowicz

 

Dzięki wyróżnionym szkoła otrzymała środki finansowe z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zakup nowych instrumentów muzycznych oraz utworzono salę koncertową.

pinczow_przyjaciel_szkoly.jpg


Za kwotę 90 839 zł zostały zakupione między innymi: Fortepian 178 Professional II, Wibrafon YAMAHA YV 2700 G, Tuba CERVENY CFB 651 – 5 GPRTX, Gitara koncertowa i Saksofon Tenor – Buffet champion 100.

Za duże zaangażowanie wyróżniono także Annę Piotrowską przewodnicząca Rady Rodziców oraz Barbarę Burzawę - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1, w budynku której mieści się Szkoła Muzyczna.

 

pinczow_com_pl.jpg 

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11528