Wręczono Statuetki Przyjaciel Szkoły. 2012-03-23 14:22:37
W dniu 17 marca, w Szkole Muzycznej I stopnia w Pińczowie odbyło się uroczyste wręczenie Statuetek Przyjaciel Szkoły.Uroczystość uświetnił koncert uczniów i grona pedagogicznego szkoły.
Za zaangażowanie w sprawy szkoły, wsparcie i pomoc finansową, statuetki Przyjaciel Szkoły otrzymali:
- Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak,
- Wicestarosta Marek Omasta
- Poseł Konstanty Miodowicz
Dzięki wyróżnionym szkoła otrzymała środki finansowe z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zakup nowych instrumentów muzycznych oraz utworzono salę koncertową.
Za kwotę 90 839 zł zostały zakupione między innymi: Fortepian 178 Professional II, Wibrafon YAMAHA YV 2700 G, Tuba CERVENY CFB 651 – 5 GPRTX, Gitara koncertowa i Saksofon Tenor – Buffet champion 100.
Za duże zaangażowanie wyróżniono także Annę Piotrowską przewodnicząca Rady Rodziców oraz Barbarę Burzawę - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1, w budynku której mieści się Szkoła Muzyczna.
|
|
|