W dniu 11.03.2012r. w Sancygniowie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Tenisa Stołowego LZS o Puchar Starosty Pińczowskiego.W rywalizacji udział wzięli zawodnicy reprezentujący wszystkie gminy Powiatu Pińczowskiego a mianowicie: Gmina Działoszyce, Złota, Kije, Michałów i Pińczów.
Klasyfikacja indywidualna przedstawia się następująco:
I miejsce - Dariusz Bajór - Pałac Sancygniów,
II miejsce – Sławomir Nogajczyk – LZS Wierzbica
III miejsce – Marek Kralka – LZS Wierzbica
Klasyfikacja drużynowa:
I miejsce – LZS Wierzbica, Gmina Kije
II miejsce – LZS Pałac Sancygniów, Gmina Działoszyce
III miejsce – LZS Pińczów, Gmina Pińczów
Organizatorzy: Pałac Sancygniów, PZ LZS Pińczów, Starostwo Powiatowe w Pińczowie.
Fundator pucharów: Starosta Pińczowski Jan Moskwa.
Specjalne podziękowania dla: Bogdan Madej Pałac Sancygniów, Starosta Pińczowski Jan Moskwa, Zdzisław Maj MOSiR Pińczów, Sławomir Kobuz LZS Wierzbica.
Źródło: www.pinczow.pl