Pałac Sancygniów Mistrzem Powiatu w Tenisie Stołowym.
2012-03-23 14:01:52

W dniu 11.03.2012r. w Sancygniowie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Tenisa Stołowego LZS o Puchar Starosty Pińczowskiego.W rywalizacji udział wzięli zawodnicy reprezentujący wszystkie gminy Powiatu Pińczowskiego a mianowicie: Gmina Działoszyce, Złota, Kije, Michałów i Pińczów.


Klasyfikacja indywidualna przedstawia się następująco:

I miejsce - Dariusz Bajór - Pałac Sancygniów,
II miejsce – Sławomir Nogajczyk – LZS Wierzbica
III miejsce – Marek Kralka – LZS Wierzbica


Klasyfikacja drużynowa:

I miejsce – LZS Wierzbica, Gmina Kije
II miejsce – LZS Pałac Sancygniów, Gmina Działoszyce
III miejsce – LZS Pińczów, Gmina Pińczów

pinczow_tenis_stolowy.jpg



Organizatorzy: Pałac Sancygniów, PZ LZS Pińczów, Starostwo Powiatowe w Pińczowie.
Fundator pucharów: Starosta Pińczowski Jan Moskwa.

Specjalne podziękowania dla: Bogdan Madej Pałac Sancygniów, Starosta Pińczowski Jan Moskwa, Zdzisław Maj MOSiR Pińczów, Sławomir Kobuz LZS Wierzbica.

Źródło: www.pinczow.pl








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11524