Burmistrz Miasta i Gminy wspólnie z Buskim Samorządowym Centrum Kultury i Koalicją Kół Gospodyń Wiejskich i Miejskich zapraszają na Regionalny Kiermasz Świąteczny "Kukuryku w Cielętniku". Kiermasz będzie trwał do wyczerpania zapasów.
Jak co roku w przeddzień Niedzieli Palmowej na Placu Zwycięstwa wokół fontanny w Busku - Zdroju rozłożą się kolorowe kramy Kół Gospodyń Wiejskich, szkół, stowarzyszeń producentów i przetwórców rolnych z naszego regionu.
Regionalny Kiermasz Świąteczny będzie okazją do zakupienia świątecznych wypieków, domowych wyrobów i ozdób wielkanocnych.
Serdecznie Zapraszamy.
/AMI/