Trwa kiermasz: Kukuryku w Cielętniku – wiosna 2012.
2012-03-31 11:45:46

Burmistrz Miasta i Gminy wspólnie z Buskim Samorządowym Centrum Kultury i Koalicją Kół Gospodyń Wiejskich i Miejskich zapraszają na Regionalny Kiermasz Świąteczny "Kukuryku w Cielętniku". Kiermasz będzie trwał do wyczerpania zapasów.


Jak co roku w przeddzień Niedzieli Palmowej na Placu Zwycięstwa wokół fontanny w Busku - Zdroju rozłożą się kolorowe kramy Kół Gospodyń Wiejskich, szkół, stowarzyszeń producentów i przetwórców rolnych z naszego regionu.

kukuryku2012001.jpg 

kukuryku2012002.jpg 

kukuryku2012003.jpg 

kukuryku2012004.jpg 

kukuryku2012005.jpg 

kukuryku2012006.jpg 

kukuryku2012007.jpg 

kukuryku2012008.jpg 

kukuryku2012009.jpg 

kukuryku2012010.jpg 

kukuryku2012011.jpg 

kukuryku2012012.jpg 

kukuryku2012013.jpg 

kukuryku2012014.jpg 

kukuryku2012015.jpg 

kukuryku2012016.jpg 

Regionalny Kiermasz Świąteczny będzie okazją do zakupienia świątecznych wypieków, domowych wyrobów i ozdób wielkanocnych.

Serdecznie Zapraszamy.


/AMI/

 











https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11519