"FeStiwal Smaków"
2012-03-22 12:23:17
Zapraszamy 1 kwietnia 2012 Buskie Samorzadowe Centrum Kultury al. Mickiewicza 22
Program Festiwalu 10:00 - 12:00 prezentacja potraw przed Komisją Konkursową (konkurs zamknięty) 12:00 - 15:00 degustacja potraw tradycyjnych i lokalnych 12:30 - 13:30 koncert folkowy „Zespół Bez Nazwy” 13:00 rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na „Palmę Wielkanocną” Impreza towarzysząca: wystawa Palm Wielkanocnych
ulotka do pobrania w pliku pdf

|