"FeStiwal Smaków"
2012-03-22 12:23:17

Zapraszamy 1 kwietnia 2012 Buskie Samorzadowe Centrum Kultury al. Mickiewicza 22


Program Festiwalu
10:00 - 12:00 prezentacja potraw przed Komisją Konkursową
(konkurs zamknięty)
12:00 - 15:00 degustacja potraw tradycyjnych i lokalnych
12:30 - 13:30 koncert folkowy „Zespół Bez Nazwy”
13:00 rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na
„Palmę Wielkanocną”
Impreza towarzysząca: wystawa Palm Wielkanocnych


ulotka do pobrania w pliku pdf


logo_festiwal.JPG





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11511