Gmina Pcanów zaprasza
2012-03-22 09:51:36

Gmina Pacanów po kilku miesiącach starań otrzymała licencję Europejskiej Federacji Piłkarskiej na publiczną transmisję ze zmagań w ramach „EURO 2012” w tzw. strefie kibica!


Oznacza to, że w czerwcu br. sympatycy piłki nożnej i kibice narodowej reprezentacji będą mogli w dużej grupie obserwować mecze kadry Franciszka Smudy na dużym telebimie i tworzyć niezapomnianą atmosferę. Wójt gminy Wiesław Skop – pomysłodawca tego przedsięwzięcia i wielki sympatyk piłki nożnej już dziś serdecznie zaprasza kibiców z terenu Gminy Pacanów i gmin ościennych na pierwszą transmisję 8 czerwca br. o godz. 18:00 do rynku Pacanowa.


Strefa_kibica.jpg


Wstęp jest bezpłatny, jednak kibice powinni zaopatrzyć się w stosowne akcesoria (czapeczki, szaliki, koszulki, trąbki itp.).


Mile widziane będą zgłoszenia grupowe np. z klubów sportowych, szkół średnich czy zakładów pracy. Zgłoszenia te należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Pacanów (ul. Rynek 15) w terminie do 15 maja 2012r.


Ze względu na limitowaną przez UEFA liczbę uczestników, decydować będzie kolejność zgłoszeń.


Przed transmisją i w przerwie meczu będą realizowane ciekawe konkursy, pokazy i mini koncerty. O szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco!


Telefon kontaktowy: 602 291 552


 


Źródło : Urząd Gminy Pacanów



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11506