Masz trochę wolnego czasu? Nigdy nie latałeś, choć zawsze o tym myślałeś? Brakuje Ci środków na latanie? Chcesz poczuć jak to jest ale nie koniecznie jesteś zdecydowany na robienie odpowiednich uprawnień? Chcesz zdobyć doświadczenie w realizacji ciekawych przedsięwzięć?
Przyjdź do nas i dowiedz się więcej.
Jako Aeroklub organizujemy mnóstwo imprez sportowych ze szczególnym uwzględnieniem lotniczych, przy których potrzebujemy Twojej pomocy.
W sezonie 2012 planujemy organizację między innymi Dnia Dziecka, Moto-fly, Ponidzie XC, Seminariów lotniowych i paralotniowych oraz innych działań.
Jeżeli jesteś ambitną i pracowitą osobą, a dodatkowo Twoją pasją jest lotnictwo a także inne sporty zgłoś się i przekonaj nas, że potrzebujemy właśnie Ciebie.
Pisz pod adres: hadzi12@op.pl, w mailu napisz dlaczego chcesz pracować u nas, jakie są Twoje umiejętności i doświadczenie oraz umów się na spotkanie. Nie musisz być osobą pełnoletnią!
Co oferujemy:
- możliwość pracy w zamian za latanie.
- pracę przy ciekawych projektach
- możliwość wydania opinii - referencji
Czego oczekujemy:
- wiedzy na temat lotnictwa;
- organizacja pracy własnej;
- otwartości i komunikatywności;
Aktualnie szukamy:
Reportażysty - do stworzenia opracowania historycznego na podstawie materiałów źródłowych dostępnych w sieci, Muzeum Regionalnym w Pińczowie, Aeroklubie.
Reportażysta www – do opracowywania tekstów na www, newsów, informacji prasowych
Wolontariusze techniczni - obsługa startu i/lub obsługa techniczna sprzętu (zagadnienia mechaniczne) i/lub prace administracyjno-biurowe, i/lub prace porządkowe (utrzymywanie obiektu i pasów startowych w czystości itp.)
Jednocześnie zachęcam wszystkie osoby sympatyzujące ze Stowarzyszeniem jakim jest Aeroklub do zapoznania się z naszą działalnością (nie tylko lotniczą) oraz przystąpienia do stowarzyszenia w celu wspólnego działania. Miesięczna składka członkowska to tylko 5 zł, a wspólnie możemy zrobić więcej.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod nr
Michał Malesza 668 409 128 lub na mailowo hadzi12@op.pl
*osoby niepełnoletnie muszą przed lotem okazać się zgodą wydaną przez rodziców lub innych opiekunów prawnych na wykonywanie lotów w charakterze pasażera.