W sobotę, 17 marca buski Oddział PTTK organizuje pieszy rajd p.n. "Śladami Powstania Styczniowego". Trasa: Busko - Grochowiska - Pińczów. Zbiórka uczestników: 17.03, godz. 8.30. Stary Dworzec PKS (ul. Poprzeczna).
Powrót z Pińczowa: Bus/PKS.
Rajd prowadzony będzie przez przewodników PTTK z Koła Przewodników przy buskim Oddziale.
Udział bezpłatny.
Zapraszamy!
UWAGA: Rajd odbędzie się w najbliższą sobotę - 17 marca. Obchody rocznicowe bitwy pod Grochowiskami, z widowiskiem historycznym zaplanowane są jednak na 24 marca!