Rajd pieszy PTTK ''Śladami Powstania Styczniowego''.
2012-03-15 14:35:15

W sobotę, 17 marca buski Oddział PTTK organizuje pieszy rajd p.n. "Śladami Powstania Styczniowego". Trasa: Busko - Grochowiska - Pińczów. Zbiórka uczestników: 17.03, godz. 8.30. Stary Dworzec PKS (ul. Poprzeczna).

Powrót z Pińczowa: Bus/PKS.

Rajd prowadzony będzie przez przewodników PTTK z Koła Przewodników przy buskim Oddziale.


Udział bezpłatny.
Zapraszamy!
 
UWAGA: Rajd odbędzie się w najbliższą sobotę - 17 marca. Obchody rocznicowe bitwy pod Grochowiskami, z widowiskiem historycznym zaplanowane są jednak na 24 marca!




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11459