Mamy reprezentanta Polski!
2012-03-12 11:24:07

Buski piłkarz ręczny, wychowanek trenera Grzegorza Owsińskiego rozpoczynający swoją przygodę ze sportem w zespole PMOS Busko, obecnie zawodnik Vive Targi Kielce Mateusz Styrna został powołany przez trenera kadry narodowej Leszka Biernackiego do reprezentacji Polski juniorów na towarzyski mecz z Czechami i turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy.


mateusz_styrna.jpg

Zgrupowanie reprezentacji rozpoczyna się 20 marca w Dzierżoniowie. Turniej kwalifikacyjny rozpocznie się 30 marca gdzie prócz Polaków i gospodarzy Chorwatów zagrają w nim reprezentacje Rumunii i Gruzji.

 

 /Robert Gwóźdź/


 

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11431