Mamy reprezentanta Polski!
2012-03-12 11:24:07
Buski piłkarz ręczny, wychowanek trenera Grzegorza Owsińskiego rozpoczynający swoją przygodę ze sportem w zespole PMOS Busko, obecnie zawodnik Vive Targi Kielce Mateusz Styrna został powołany przez trenera kadry narodowej Leszka Biernackiego do reprezentacji Polski juniorów na towarzyski mecz z Czechami i turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy.

Zgrupowanie reprezentacji rozpoczyna się 20 marca w Dzierżoniowie. Turniej kwalifikacyjny rozpocznie się 30 marca gdzie prócz Polaków i gospodarzy Chorwatów zagrają w nim reprezentacje Rumunii i Gruzji. /Robert Gwóźdź/
|