Konkursy w ramach obchodów Roku Dr Szymona Starkiewicza.
2012-03-12 10:03:09

W 2012 roku mija 50 rocznica śmierci dr. Szymona Starkiewicza - wielkiego społecznika i inspiratora powstania Sanatorium Dziecięcego 'Górka' Mając na uwadze, że dr Szymon Starkiewicz jest osobą zasłużoną poprzez swoje działania, uznaną nie tylko wśród społeczności lokalnej, ale także w całym kraju, Gmina Busko-Zdrój ogłosiła rok 2012 „Rokiem Doktora Szymona Starkiewicza".


W ramach obchodów Roku Starkiewicza Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój działając wraz z Radą Obchodów Roku Starkiewicza ogłasza:


Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotowych konkursów można uzyskać w Wydziale Oświaty i Infrastruktury Społecznej pod nr telefonu 41 370 52 82 oraz w Zespole Placówek Oświatowych w Zbludowicach pod nr telefonu 41 378 79 50.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSACH !

Źródło:  www.busko.pl

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11428