Wyjazd na targi AGROTECH do Kielc
2012-03-09 15:06:29


Urząd Gminy w Nowym Korczynie uprzejmie informuje, że w dniu 17 marca 2012r. (sobota) organizuje wyjazd na targi AGROTECH do Kielc.






Zapisy u sołtysa lub w Urzędzie Gminy u pani Moniki Kulczyk pod nr tel. 41 377 10 03 wew. 27. Ilość miejsc w autobusie ograniczona. Osoby zainteresowane indywidualnym wyjazdem bilety mogą odbierać w sekretariacie Urzędu Gminy.

/Serwis Informacyjny UG/





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11418