Zawiadomienie o sesji Rady Gminy 2012-03-07 07:37:18
Na podstawie art. 37 a ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2001r. Nr 142, poz. 1591 ze zm.) zawiadamiam, że w dniu 14 marca 2012r. (środa) o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Stopnicy odbędzie się XV sesja Rady Gminy
Tematyka sesji:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z XIV sesji Rady Gminy odbytej w dniu 17 lutego 2012r.
4. Sprawozdanie z działalności Wójta Gminy w okresie między sesjami Rady Gminy i przegłosowanie.
5. Informacja o realizacji uchwał Rady Gminy podjętych na sesji w dniu 17 lutego 2012r.
6. Rozpatrzenie sprawozdań z realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i
Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w
2011r.
7. Rozpatrzenie sprawozdania z realizacji Programu Współpracy z
Organizacjami Pozarządowymi oraz innymi Podmiotami Prowadzącymi
działalność pożytku publicznego w 2011r.
8. Interpelacje i zapytania radnych.
9. Podjęcie uchwał w sprawie:
1) wystąpienia z wnioskiem o nadanie statutu miasta miejscowości Stopnica,
2) zmian w budżecie gminy na 2012 rok,
3) zmiany statutu Gminnej Biblioteki Publicznej w Stopnicy,
4) zmiany statutu Gminnego Centrum Kultury w Stopnicy,
5) przekazania do realizacji Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w
Stopnicy zadań wynikających z ustawy z dnia 9 czerwca 2011 roku o
wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej,
6) zawarcia porozumienia międzygminnego w sprawie wspólnego
przygotowania i przeprowadzenia postępowań o udzielenie zamówień
publicznych na zakup i świadczenie usług dystrybucji energii
elektrycznej w ramach Grupy Zakupowej Energii Elektrycznej,
7) nie wyrażenia zgody na wyodrębnienie w budżecie gminy środków stanowiących fundusz sołecki,
8) rozpatrzenia ponownej skargi na działalność Wójta Gminy.
10. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
11. Wolne wnioski i zapytania.
12. Zamknięcie sesji Rady Gminy.
|
|
|