Mistrz Buskiej Ligi Futsalu 2012 - Maxfarbex Budotermika wygrał rozegrany 4 marca w buskiej hali PMOS półfinał Mistrzostw Województwa w Futsalu awansując do finału, który rozegrany zostanie w piątek 9 marca br. w Nowinach. Wraz z naszym zespołem do puli finałowej zakwalifikowały się - z drugiego miejsca Laser Lech-Pol Jędrzejów i z trzeciego EBC Kielce.
Maxfarbex zdobył w tym turnieju 12 pkt. strzelając 16 bramek i tracąc 3 (wygrane 4:0 z Laser Lech-Pol Jędrzejów, 9:2 z Drewkom Kostomłoty, 1:0 z EBS Kielce, 2:1 z Kuwejt Parkiet Nowiny.
fotoreportaż 
/Robert Gwóźdź/
Zobacz video z meczu: Maxfarbex Budotermika - EBS Kielce
Kliknij i oglądaj
Za chwilę kolejne relacje video meczów: Drewkom – Kuwejt Parkiet, Laser Lech-Pol – EBS, Maxfarbex-Budotermika – Kuwejt Parkiet.