Gramy w finale wojewódzkim. (video/fotoreportaż)
2012-03-05 16:09:27

Mistrz Buskiej Ligi Futsalu 2012 - Maxfarbex Budotermika wygrał rozegrany 4 marca w buskiej hali PMOS półfinał Mistrzostw Województwa w Futsalu awansując do finału, który rozegrany zostanie w piątek 9 marca br. w Nowinach. Wraz z naszym zespołem do puli finałowej zakwalifikowały się - z drugiego miejsca Laser Lech-Pol Jędrzejów i z trzeciego EBC Kielce.


futsal_polfinaly001.jpg 

Maxfarbex zdobył w tym turnieju 12 pkt. strzelając 16 bramek i tracąc 3 (wygrane 4:0 z Laser Lech-Pol Jędrzejów, 9:2 z Drewkom Kostomłoty, 1:0 z EBS Kielce, 2:1 z Kuwejt Parkiet Nowiny.

fotoreportaż

/Robert Gwóźdź/

 

Zobacz video z meczu: Maxfarbex Budotermika - EBS Kielce

FutsalMW_polfinaly_maxfarbex_ebs.jpg
Kliknij i oglądaj

 

Za chwilę kolejne relacje video meczów: Drewkom – Kuwejt Parkiet, Laser Lech-Pol – EBS, Maxfarbex-Budotermika – Kuwejt Parkiet.











https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11389