2 marca, w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Pińczowie rozegrany został X Turniej Halowy o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Pińczowie - Mirosława Madeja. W spotkaniu sportowym wzięły udział drużyny chłopców z Gimnazjum nr 1 i nr 2 w Pińczowie, Gimnazjum w Działoszycach i Gimnazjum ze Złotej Pińczowskiej.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - Gimnazjum nr 2 w Pińczowie - 9 pkt., stosunek bramek - 8:4
II miejsce - Gimnazjum w Działoszycach - 3 pkt., stosunek bramek - 6:6
III miejsce - Gimnazjum w Złotej Pińczowskiej - 3 pkt., stosunek bramek - 10:11
IV miejsce - Gimnazjum nr 1 w Pińczowie - 3 pkt., stosunek bramek - 7:10,
Puchary wręczali dyrektor Mirosław Madej i współorganizator turnieju Wojciech Tęcza.
Opiekunami drużyn byli: Rafał Sobolewski, Jacek Pasternak, Robert Siminiec i Wojciech Tęcza. Mecze sędziował Grzegorz Toboła, piłkarz Nidy Pińczów, były uczeń Gimnazjum nr 1.
