We wtorki i piątki o godz. 20.00 basen "NEMO" zaprasza na AQUA AEROBIK! Aqua Areobik czyli aerobik wodny to wspaniałe połączenie sportu z zabawą, gdzie umiejętność pływania wcale nie jest koniecznością.
Jest to forma aktywności fizycznej dla tych, którzy w szybki, przyjemny i wolny od potu sposób chcą spalić zbędne kalorie i zredukować masę ciała. To doskonała alternatywa dla wszystkich osób chcących mieć ładną figurę i wzmocnić mięśnie. Aqua aerobik jest bardzo bezpieczną formą aktywności ruchowej, a same ćwiczenia prowadzone są z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu wpływającego na atrakcyjność wykonywanych ćwiczeń.
Zajęcia z aerobiku wodnego odbywają się na basenie we wtorki i piątki o godzinie 20.00.
ZAPRASZAMY !!!