W dniu 22 lutego 2012 r. w budynku Klubu Sportowego „Wisła” odbył
się Turniej Sołectw w Bilarda o Puchar Przechodni Wójta Gminy Nowy
Korczyn.
W zawodach udział wzięło sześć drużyn z następujących sołectw: dwa zespoły z Nowego Korczyna, dwa z Pawłowa i po jednym z Górnowoli i Brzostkowa. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Zespoły, które zajęły dwa pierwsze miejsca w grupach zagrały mecze półfinałowe, a zwycięzcy tych starć wystąpili w wielkim finale, którego główną nagrodą był puchar ufundowany przez wójta Pawła Zagaję.
Przed głównym meczem turnieju rozegrany został tzw. Mały finał o trzecie miejsce pomiędzy Brzostkowem reprezentowanym przez drużynę „APAP” a drużyną „Senior” Nowy Korczyn. Trzecia lokata w turnieju po tym pojedynku przypadła „Seniorom”. W meczu finałowym przedstawiciele Górnowoli pokonali zespół z Pawłowa. Zwycięzcy turnieju otrzymali nagrodę główną - puchar ufundowany przez wójta Pawła Zagaję.
Pozostali uczestnicy nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami, sprzętem sportowym oraz upominkami wręczonymi przez wójta, jego zastępcę oraz przewodniczącego Rady Gminy. Nagroda fair play otrzymała drużyna „APAP” Brzostów reprezentowana przez Bartka Wróblewskiego.
Końcowe wyniki przedstawiały się następująco:
1. Górnowola (Łukasz Żwirek, Waldemar Ragan)
2. Pawłów CITY (Konrad Smysło, Konrad Trela)
3. SENIOR Nowy Korczyn (Grzegorz Kaczor, Arkadiusz Modzelewski)
4. APAP Brzostków ( Bartek Wróblewski)
5. JUNIOR Nowy Korczyn ( Bartek Niedźwiedź, Karol Cerazy)
6. Pawłów I (Jakub Chaczyk, Kamil Szczepaniak)