Dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego
2012-02-29 09:51:10






Agencja Rynku Rolnego uprzejmie
informuje, że w okresie od 15 stycznia do 25 czerwca 2012
r.
można ubiegać się o dopłaty z tytułu
zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub
kwalifikowany
mającej charakter pomocy de
minimis w rolnictwie
, dotyczące materiału siewnego -
zbóż ozimych i jarych, roślin strączkowych i ziemniaka - zakupionego i zużytego
do siewu lub sadzenia w terminie od dnia od 15 lipca 2011 r. do 15 czerwca 2012
r.


Szczegółowe informacje dotyczące
uzyskania dopłaty znajdują się w Warunkach uzyskania dopłaty z tytułu
zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub
kwalifikowany w ramach pomocy de minimis w rolnictwie w 2012
r.
”.


Jednocześnie informujemy, że
uruchomiony został system „ELF” służący do wypełniania wniosku o przyznanie
dopłaty z tytułu zużytego do siewu
lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub
kwalifikowany
mającej charakter pomocy de
minimis w rolnictwie
w formie
elektronicznej.


Korzystanie z tego systemu jest
bezpłatne i nie wymaga uzyskania specjalnego dostępu. Wystarczy w przeglądarce
internetowej wprowadzić adres
https://elf.arr.gov.pl
, aby móc wypełnić wniosek, następnie go wydrukować,
podpisać i złożyć osobiście lub za pośrednictwem publicznego operatora
pocztowego do właściwego OT ARR.


UWAGA: W 2012 r.
obowiązuje NOWY WZÓR
WNIOSKU
o przyznanie dopłaty.





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11350