Konkurs Palm Wielkanocnych.
2012-02-29 15:38:00

Buskie Samorządowe Centrum Kultury ogłasza konkurs plastyczny na Palmę Wielkanocną. Mogą w nim wziąć udział wszyscy mieszkańcy gminy Busko-Zdrój. Prace należy dostarczyć do Domu Kultury do dnia 20 marca 2012 r.


Nie będą brane pod uwagę palmy zawierające elementy z plastiku lub sztuczne ozdoby.

Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny w Dziale Artystycznym BSCK i na stronie: www.bsck.busko.pl.

O terminie wernisażu wystawy palm i rozdaniu nagród dla uczestników konkursu poinformujemy już wkrótce.


/Dział Artystyczny BSCK/






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11322