Buskie Samorządowe Centrum Kultury ogłasza konkurs plastyczny na Palmę Wielkanocną. Mogą w nim wziąć udział wszyscy mieszkańcy gminy Busko-Zdrój. Prace należy dostarczyć do Domu Kultury do dnia 20 marca 2012 r.
Nie będą brane pod uwagę palmy zawierające elementy z plastiku lub sztuczne ozdoby.
Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny w Dziale Artystycznym BSCK i na stronie: www.bsck.busko.pl.
O terminie wernisażu wystawy palm i rozdaniu nagród dla uczestników konkursu poinformujemy już wkrótce.
/Dział Artystyczny BSCK/