Pijany kuracjusz znieważył Policjantów.
2012-02-21 09:19:05

w niedzielę po godzinie 23 personel jednego z buskich sanatoriów zmuszony był wezwać Policję. Jeden z kuracjuszy będący pod mocnym wpływem alkoholu wszczął awanturę.


Po przybyciu na miejsce patrol interwencyjny próbował uspokoić krewkiego kuracjusza, ale nie dawało to rezultatu - 53-letni mężczyzna wciąż się awanturował. W końcu złość swą skierował na mundurowych, obrzucając ich wyzwiskami, a jednego z nich uderzył w twarz. "Kuracjusz" został obezwładniony i przewieziony do aresztu. 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11305