Buska Liga Futsalu 2011/2012.
2012-02-17 13:39:13

Za tydzień, w sobotę 25 lutego odbędzie się Turniej LECH - CUP 2012, połączony z zakończeniem BLF. W turnieju tym wezmą udział po cztery najlepsze drużyny z pierwszej i drugiej ligi. Początek spotkań o godz. 16.00.

15 kolejka - 19.02.2012r.  NIEDZIELA

15.30 
MAX AUTO – POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE (II)

16.00  BS Busko – FLORNAS-EKOBIOMASA (II)

16.30  EKO-INŻ Pińczów – BIS KAS I EKO TYNK (I)

17.00  HOTEL MATEO Stopnica – ZAKŁAD USŁUG INWESTYCYJNYCH J.M.PALUSIŃSKI (I)

17.30  LEŚNA CHATA Skorzów – MAXFARBEX-BUDOTERMIKA (I)

18.00 
BS Busko – JABOL Siesławice (II)

18.30
  WIKING Stopnica – EKO-INŻ Pińczów (I)

19.00 
SAWA – OPONY WACH I HYDROGEOTECHNIKA (I)

19.30  HOTEL MATEO Stopnica – LEŚNA CHATA Skorzów (I)

20.00  ZAKŁAD USŁUG INWESTYCYJNYCH J.M.PALUSIŃSKI – MAXFARBEX - BUDOTERMIKA (I)



25.02.2012r.  SOBOTA 
- LECH CUP 2011 ZAKOŃCZENIE BUSKIEJ LIGI FUTSALU

 

Czytaj więcej o Buskiej Lidze Futsalu 2011/2012





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11288