Buska Liga Futsalu 2011/2012.
2012-02-17 13:39:13
Za tydzień, w sobotę 25 lutego odbędzie się Turniej LECH - CUP 2012, połączony z zakończeniem BLF. W turnieju tym wezmą udział po cztery najlepsze drużyny z pierwszej i drugiej ligi. Początek spotkań o godz. 16.00.
15 kolejka - 19.02.2012r. NIEDZIELA
15.30 MAX AUTO – POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE (II)
16.00 BS Busko – FLORNAS-EKOBIOMASA (II)
16.30 EKO-INŻ Pińczów – BIS KAS I EKO TYNK (I)
17.00 HOTEL MATEO Stopnica – ZAKŁAD USŁUG INWESTYCYJNYCH J.M.PALUSIŃSKI (I)
17.30 LEŚNA CHATA Skorzów – MAXFARBEX-BUDOTERMIKA (I)
18.00 BS Busko – JABOL Siesławice (II)
18.30 WIKING Stopnica – EKO-INŻ Pińczów (I)
19.00 SAWA – OPONY WACH I HYDROGEOTECHNIKA (I)
19.30 HOTEL MATEO Stopnica – LEŚNA CHATA Skorzów (I)
20.00 ZAKŁAD USŁUG INWESTYCYJNYCH J.M.PALUSIŃSKI – MAXFARBEX - BUDOTERMIKA (I)
25.02.2012r. SOBOTA - LECH CUP 2011 ZAKOŃCZENIE BUSKIEJ LIGI FUTSALU Czytaj więcej o Buskiej Lidze Futsalu 2011/2012
|