Projekt pn: „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych w gminach powiatu buskiego i pińczowskiego" w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.
W dniu 16 stycznia b.r. nastąpiło podpisanie umowy pomiędzy stroną szwajcarską a stroną polską reprezentowaną przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego na realizacje w/w zadania..
W związku z powyższym Gmina Busko-Zdrój (lider projektu) przystąpiła do przygotowania SIWZ, celem ogłoszenia przetargu na wyłonienie Instytucji Zarządzającej Projektem.
Osoby zainteresowane udziałem w w/w projekcie mogą jeszcze złożyć stosowny wniosek w tut. Urzędzie Gminy pok. Nr 12. w godzinach pracy urzędu.
Dostępne materiały w sprawie tj. Regulamin, wzór umowy z mieszkańcem, kryteria wyboru oraz wniosek dostępne są w zakładce "Kolektory słoneczne"