Turniej drużyn amatorskich w piłce siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Nowym Korczynie
2012-02-14 14:32:06


Informujemy wszystkich zainteresowanych, że w dniu 19 lutego 2012 roku o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Samorządowego Gimnazjum im. Św. Kingi w Nowym Korczynie odbędzie się Turniej piłki siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Nowym Korczynie.









 

siatkowka.jpg

 

W związku z tym prosimy o zgłaszanie drużyn do udziału w Turnieju w terminie do dnia 17 lutego 2012 roku, zgłoszenia przyjmowane są w Urzędzie Gminy, ul.Krakowska 1, pokój Nr 14 lub do organizatora w dniu rozgrywania turnieju na pół godziny przed jego rozpoczęciem.

Serdecznie zapraszamy, życząc Państwu niezapomnianych wrażeń i miłego spędzenia czasu.

 

>>Regulamin

>>Zgłoszenie

>>Zgoda rodziców

/Serwis Informacyjny UG/










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11274