Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Nowy Korczyn
2012-02-10 09:57:56
Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjum do udziału w Feryjnym Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Nowy Korczyn, który odbędzie się w środę 15 lutego 2012r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej w Nowym Korczynie.
>>Zgoda rodziców >>Regulamin /Serwis Informacyjny UG/
|