Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Nowy Korczyn
2012-02-10 09:57:56


Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych i gimnazjum do udziału w Feryjnym Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Nowy Korczyn, który odbędzie się w środę 15 lutego 2012r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej w Nowym Korczynie.















TTS_P_2012.bmp

 

>>Zgoda rodziców

>>Regulamin

/Serwis Informacyjny UG/
















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11269