II Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców
2012-02-13 07:31:42

II Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców „O Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 2 w Ratajach Słupskich”, W dniu 08 lutego 2012r. w Hali Sportowej w Ratajach Słupskich odbył się II Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 2 w Ratajach Słupskich. 



Do rywalizacji zgłosiło się sześć drużyn reprezentujących następujące gimnazja:

- Gimnazjum Łubnice,
- Gimnazjum Oleśnica,
- Gimnazjum Pacanów,
- Gimnazjum Solec Zdrój,
- Gimnazjum Rataje Słupskie (drużyna nr I)
- Gimnazjum Rataje Słupskie (drużyna nr II)

Po uroczystym otwarciu zawodów przez Panią Dyrektor Gimnazjum Natalię Koper zespoły przystąpiły do współzawodnictwa. Pierwsza faza rozgrywek to była rywalizacja w grupach. Druga faza to już bezpośrednia walka o miejsca.

Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji prowadzonej przy ogłuszającym dopingu zebranej w hali publiczności, drużyny zakończyły turniej zajmując następujące miejsca:
I miejsce - Gimnazjum Solec Zdrój
II m. - Gimnazjum Oleśnica
III m. - Gimnazjum Rataje Słupskie (drużyna nr I)
IV m. - Gimnazjum Łubnice
V m. - Gimnazjum Pacanów
VI m. - Gimnazjum Rataje Słupskie (drużyna nr II)

Turniej zakończyła Pani Dyrektor gratulując i wręczając zwycięzcom okazałe puchary a drużynom z poza strefy medalowej dyplomy. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim drużynom za przybycie i pogratulowała zaangażowania i walecznej postawy.

GR





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11261