Wygraj kolację walentynkową w Restauracji Victoria II w Hotelu Gromada - konkurs rozstrzygnięty.
2012-02-13 15:48:13

Konkurs Walentynkowy zorganizowany przez restaurację Victoria II, Hotel Gromada i portal busko.com.pl został rozstrzygnięty. Sprawdź kto wybierze się na romantyczną kolację dla dwojga.


Restauracja Victoria II mieści się w nowoczesnym Hotelu Gromada, w malowniczej, uzdrowiskowej części Buska-Zdroju.

hotel_gromada.jpg


Naszym Gościom oferujemy bogactwo wykwintnych dań, duży wybór trunków, możliwość spędzenia czasu w miłej i nastrojowej atmosferze.

Przestronna sala restauracyjna dla 100 osób, kameralna kawiarnia, elegancka sala dla Vip-ów  to niewątpliwie nasze atuty.

 restauracja_victoria2.jpg


W szerokiej gamie usług proponujemy między innymi: organizację przyjęć okolicznościowych, uroczystości rodzinnych, bankietów, spotkań biznesowych.

 

UWAGA KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!


W konkursie, w którym można było wygrać romantyczną kolację dla dwojga został rozstrzygnięty. Aby wziąć udział w losowaniu nagrody wystarczyło odpowiedzieć na trzy proste pytania.

Zwycięzcą konkursu zostaje Pan Łukasz Iwan.

Gratulujemy.



 










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11256