Walentynki z Dolce Vita - konkurs rozstrzygnięty!
2012-02-13 16:16:54

Walentynki to święto zakochanych obchodzone 14 lutego. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne, obdarowanie ukochanej osoby upominkami czy kwiatami. Jak co roku portal busko.com.pl oraz Gelateria DOLCE VITA zorganizowało z tej okazji konkurs! Zobacz listę nagrodzonych.


Szanowni Państwo! Mili Goście!


Lodziarnia Dolce Vita została dla Państwa otwarta w kwietniu 2006 roku. Swój sukces zawdzięcza wyjątkowemu smakowi wytwarzanych tu, według włoskich receptur, lodów, do produkcji których używa się wyłącznie naturalnych składników: mleka, śmietanki, czekolady czy świeżych owoców. Z lodów tych tworzymy dla Państwa pełne fantazji i harmonii wyśmienite desery lodowe, które w formie zdjęć tu przedstawiamy. Wyrażają one pasję oraz osobiste zaangażowanie, które są podstawą naszego działania. Lata doświadczeń owocują nowymi pomysłami oraz coraz większą różnorodnością asortymentu lodziarni – kawiarni – cukierni Dolce Vita.

dolce_vita001.jpg 


Znajdziecie tu Państwo również szereg innych propozycji jak słodycze, kawy, herbaty, płynne czekolady, naturalne soki i wiele innych.


Pełni nadziei, że Dolce Vita stanie się ulubionym miejscem Waszych spotkań, dziękujemy za odwiedzenie naszego lokalu. Życzymy Państwu miłego i przyjemnego pobytu. Smacznego!

 

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

Konkurs,
w którym do wygrania była słodka uczta dla dwojga w Gelaterii Dolce
Vita został rozstrzygnięty. Aby wziąć udział w losowaniu nagrody
wystarczyło odpowiedzieć na trzy proste pytania.

Oto lista zwycięzców: 

  1. Pani Justyna Kulik
  2. Pani Budzińska Emilia
  3. Pani Barbara Cempura

Gratulujemy.

 



Zobacz film:



 dolce_vita002.jpg



Kliknij i oglądaj




 
















https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11246