W dniu 24 stycznia 2012 roku w naszej szkole odbyła się XIII edycja Turnieju o Puchar Starosty Powiatu Pińczowskiego. Turniej otworzył główny organizator pan Starosta Pińczowski Jan Moskwa wraz z Dyrektorem Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Pińczowie panem Tadeuszem Niewygodą.
W turnieju uczestniczyły następujące reprezentacje:
1. Zespół Szkół Zawodowych w Pińczowie
2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Busko Zdrój
3. Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych Busko Zdrój
4. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Busko Zdrój
Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Kamiński Paweł, Grabowski Paweł, Gajda Piotr, Fiuk Sylwester, Karbowniczek Michał, Szczygieł Rafał, Dębski Michał, Markiewicz Adrian, Cwakliński Szymon, Hanszke Philip, Chrobot Damian oraz Laskowski Jakub.
Turniej odbywał się systemem meczy „każdy z każdym”.
Wyniki rozegranych spotkań:
ZSPG Busko – ZSZ Pińczów 2-0 (25-23, 29-27)
ZSTI Busko – ZST i O 2-0 (28-26, 25-22)
ZSZ Pińczów – ZST i O 2-0 (25-18, 25-13)
ZSTI Busko – ZSPG Busko 2-1 (19-25, 25-19, 15-13)
ZSZ Pińczów – ZSTI Busko 1-2 (25-20, 18-25, 13-15)
ZSPG Busko – ZST i O 2-0 (25-16, 27-25)
Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych Busko Zdrój
2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Busko Zdrój
3. Zespół Szkół Zawodowych w Pińczowie
4. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Busko Zdrój
/ZSZ/
Więcej zdjęć: www.pinczow.pl