XIII Turniej w Piłce Siatkowej Chłopców o Puchar Starosty Pińczowskiego.
2012-01-26 16:32:09

W dniu 24 stycznia 2012 roku w naszej szkole odbyła się XIII edycja Turnieju o Puchar Starosty Powiatu Pińczowskiego. Turniej otworzył główny organizator pan Starosta Pińczowski Jan Moskwa wraz z Dyrektorem Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Pińczowie panem Tadeuszem Niewygodą.

W turnieju uczestniczyły następujące reprezentacje:

1. Zespół Szkół Zawodowych w Pińczowie
2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Busko Zdrój
3. Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych Busko Zdrój
4. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Busko Zdrój

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Kamiński Paweł, Grabowski Paweł, Gajda Piotr, Fiuk Sylwester, Karbowniczek Michał, Szczygieł Rafał, Dębski Michał, Markiewicz Adrian, Cwakliński Szymon, Hanszke Philip, Chrobot Damian oraz Laskowski Jakub.

pinczow_turniej001.jpg 


Turniej odbywał się systemem meczy „każdy z każdym”.

Wyniki rozegranych spotkań:
ZSPG Busko – ZSZ Pińczów 2-0 (25-23, 29-27)
ZSTI Busko – ZST i O 2-0 (28-26, 25-22)
ZSZ Pińczów – ZST i O 2-0 (25-18, 25-13)
ZSTI Busko – ZSPG Busko 2-1 (19-25, 25-19, 15-13)
ZSZ Pińczów – ZSTI Busko 1-2 (25-20, 18-25, 13-15)
ZSPG Busko – ZST i O 2-0 (25-16, 27-25)

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych Busko Zdrój
2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Busko Zdrój
3. Zespół Szkół Zawodowych w Pińczowie
4. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Busko Zdrój


/ZSZ/

Więcej zdjęć:  www.pinczow.pl




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11173